Bursalı anneler ile Toyzz Shop’ta buluştuk

 

Geçtiğimiz günlerde Bursalı takipçi arkadaşlarımla Bursa Sur Yapı Marka AVM’deki Toyzz Shop Mağazası’nda bir araya gelme ve sarılma fırsatı buldum.

Processed with VSCO with c4 preset

 

Toyzz Shop Bursalı anneler ve çocukları için bir ‘Maşa ile Koca Ayı’ partisi düzenliyordu ve beni de bu etkinliğe davet etmişlerdi. Daha önce hiç bu şekilde beni ve oğlumu takip edenlerle buluşmamıştık. Bu yüzden bizim için bir ilk olacaktı. Bursa olması da beni ayrıca cezbetti çünkü üniversiteyi orada okumuş olmam ve 4 yıl bilfiil yaşamamdan dolayı çok sevdiğim bir şehirdir.

 

Batu çok eğlendi

Bursa denilince ilk akla gelenlerden biri olan İskender dönerimizi yedikten sonra sevgili Özge Selçuk Bozkurt ile birlikte Sur Yapı Marka AVM’de bizi bekleyen müthiş kalabalığa doğru yola çıktık. Açıkçası bu kadar kalabalık olacağını beklemiyordum. İçeri girer girmez bir sevgi seliyle karşılandık ve heyecandan ne yapacağımı şaşırdım. Sarıldık, muhabbet ettik, fotoğraflar çektirdik. Ben yeni yeni çıkmaya başlayan göbeğimi sevdirdim. Kalabalık biraz fazla olunca Batu en iyi anlaştığı birkaç kişiyle mağazanın ücra köşelerinde oyunlar oynadı, frizbiler, bisikletler, arabalar derken ‘Maşa ile Koca Ayı’ birden ortaya çıktılar ve çocukların inanılmaz ilgisini çekmeyi başardılar. Bir ara baktığımda yoğun ilgiden dolayı mağaza dışına taşmışlardı. Çok keyifli bir 2 saat geçirdikten sonra kendisine bir Hot Wheels Çılgın Dinazor T-Rex seçen Batu’yla beraber çok mutlu bir şekilde mağazadan ayrıldık.

IMG_7249

 

Hem bebeklere hemçocuklara

Toyzz Shop Mağazası’nda en çok dikkatimi çeken ürünler 4 yaş oyun setleri ve çizgi film karakterli çocuk kostümleri oldu. Ama ürün çeşitliliği konusunda kesinlikle çok iyiler. Zaten oyuncak alacağımız zaman sıklıkla Toyzz Shop mağazalarına uğramamızın nedeni de bu ürün çeşitliliği diyebilirim. Yeni beklediğimiz bebeğim için de en kısa zamanda bebek oyuncaklarına bakmak için bir Toyzz Shop mağazasına uğrayacağım sanırım. Uğrayamasam da nasıl olsa online mağazası www.toyzzshop.com.tr adresinden de bakabilirim. Hem orada da sürekli kampanyalar ve indirimler oluyormuş. Toyzz Shop’a bizi ağırladıkları ve sevenlerimizle buluşma fırsatı yarattıkları için buradan da bir kez daha teşekkür ederim.

#EglenceToyzzShopta #ToyzzShop

 

İlk Yorum Yapan Sen Ol!