BİR KAREDE İSTANBUL / Emaar Square Mall Turu

ea13

Geçtiğimiz günlerde yine İstanbul Anadolu yakasında yeni açılan Emaar Square Mall ’a gittik. Emaar Square Mall ‘da neler var derseniz tek bir cümleye kolayca sığdırılamayacak, ailecek vakit geçirebilmek için birçok seçenek var diyebilirim. İlk gidişimizde önce Karagöz ile Hacivat gölge kuklası atölyesine katılmış, hatta ardından farklı atölyelere de dahil olma imkanı bulmuştuk. Her hafta sonu minikler için ücretsiz yaratıcı farklı atölyeler bulmak mümkün. Derin Mermerci, Elvin Levinler, Nevşin Mengü, Pınar Sabancı, Şirin Ediger gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşen My Childhood in summer sergisi var mesela şu anda. Bu güzel etkinlikleri kaçırmamanız için öncelikle Facebook sayfalarından tüm etkinlikleri takip edin derim.

ea5

ea4

ea3

ea2

ea1

Emaar Akvaryum & Su Altı Hayvanat Bahçesi
Ardından akvaryum ve su altı bahçesini gezdik. 20 binden fazla su canlısının bulunduğu akvaryumda özellikle dev timsah ve minnoş penguenleri yakından görmek Batuhan için oldukça heyecan vericiydi.

ea11

ea10

ea9

ea7

ea6

Yine Emaar Square Mall’ın içinde sinema, funlab gibi ailecek vakit geçirilebilecek seçenekler mevcut. Özellikle funlab’de çocuğunuz eğlenirken sizin de o arada hızlıca da olsa mağazaları turlayabilmeniz keyifli oluyor 😊 Bu özellikleriyle alışveriş, eğlence ve gastronominin “en”lerini bir yerde toplamış diyebilirim.
Bunların haricinde yemek alanlarının açık havada olması da çok keyifli. Meydan kısmında da su şovları ve çeşitli konserler düzenleniyor.
Ailecek güzel vakit geçirmek ve etkinlikleri takip etmek isterseniz facebook ve instagram hesaplarından da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

ea8
Son olarak Emaar Square Mall’da değişen ve yenilenen etkinlikleri takip edin ve hem kendinize hem de ailenize güzel bir hafta sonu hediye edin derim. 
Güncel etkinlikleri http://www.emaarsquaremall.com/istanbul-eglence-merkezi linkinden kontrol edebilirsiniz.

Sevgiler,
Funda Korkut

İlk Yorum Yapan Sen Ol!